Zawodnicy odeszli z drugoligowca. Ich wypożyczenia zostały zakończone.
Rekord Bielsko-Biała rozstał się z Kacprem Sommerfeldem oraz Dmytro Sydorenką, którzy zakończyli wypożyczenia odpowiednio ze Stali Mielec i Miedzi Legnica.
Obaj gracze wzmocnili drużynę trenera Piotra Tworka w zimowym okienku. Sommerfeld wystąpił w sześciu spotkaniach, a Syderonko bronił bramki biało-zielonych w ostatnim meczu ligowym, w Chojnicach.
Z młodzieżówki Rekordu do Włoch? Nastolatek przed wielką szansą
Według doniesień medialnych niebawem może dojść do interesującego ruchu z udziałem polskiego talentu. Piłkarz Rekordu Bielsko-Biała może przenieść się na Półwysep Apeniński.