Przejdź do treści
WARSZAWA 10.06.2024
MIEDZYNARODOWY MECZ TOWARZYSKI: POLSKA - TURCJA --- INTERNATIONAL FRIENDLY FOOTBALL MATCH IN WARSAW: POLAND - TURKIYE
WOJCIECH SZCZESNY 
FOT. ANNA KLEPACZKO/400mm.pl

Ligi w Europie Serie A

Wojciech Szczęsny zmienia klub!

Wojciech Szczęsny już niemal na pewno przeniesie się do Al-Nassr. Według Fabrizio Romano, porozumienie jest już osiągnięte i do szlifowania pozostały ostatnie szczegóły.

Paweł Gołaszewski

fot. Anna Klepaczko / 400mm.pl

Wojciech Szczęsny już od dłuższego czasu puentował, że pozostaje w Juventusie na kolejny sezon. Włoski klub usilnie chciał go jednak sprzedać, ponieważ polski bramkarz jest na szczycie listy płac w Turynie. Kilka dni temu gruchnęła informacja o transferze Wojtka do Al-Nassr i negocjacje nabierają tempa.

Transfer Wojciecha Szczęsnego do Al Nassr, o którym po raz pierwszy poinformowano w niedzielę, jest już na ostatniej prostej – Fabrizio Romano

OFICJALNY TRANSFER JUŻ JUTRO?

Według Fabrizio Romano, niemal wszystko jest już dopięte i kwestia odejścia Szczęsnego z Turynu jest praktycznie przesądzona. Pozostało jeszcze kilka niuansów, które zostaną ustalone i w nadchodzących dniach powinno pojawić się słynne „Here we go” lub kluby wydadzą oficjalny komunikat.

Saudyjczycy mają zapłacić Juventusowi 5 milionów euro, jednak dla Włochów najważniejsze jest to, że Szczęsny zwolni mnóstwo miejsca na płaszczyźnie płacowej. 

Szczęsny będzie mógł liczyć na lukratywny kontrakt. Ma zarabiać nawet do 20 milionów euro za sezon gry!

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024