Przejdź do treści
KRAKOW 05.06.2024 
WISLA KRAKOW FORTUNA 1 LIGA 
KAZMIERZ MOSKAL KONFERENCJA PRASOWA 
NZ Jaroslaw Krolewski Kazimierz Moskal 
FOT JAKUB GRUCA / 400mm.pl

Ligi w Europie Liga Europy

Wisła Kraków dzisiaj pozna rywala w I rundzie eliminacji Ligi Europy

Wisła Kraków jako pierwsza spośród polskich drużyn rozpocznie przygodę w europejskich pucharach. Dzisiaj Biała Gwiazda pozna pierwszego rywala w eliminacjach Ligi Europy.

Paweł Gołaszewski

fot. Jakub Gruca/400mm.pl

Drużyna Kazimierza Moskala wczoraj wznowiła treningi i przygotowuje się do nowego sezonu. Biała Gwiazda pierwszy mecz o stawkę rozegra już 11 lipca w ramach pierwszej rundy eliminacji Ligi Europy.

Wisła znalazła się w gronie drużyn rozstawionych. Obok krakowian są: Sheriff Tyraspol z Mołdawii, NK Maribor ze Słowenii, Toboł Kustanaj z Kazachstanu, Pafos z Cypru i Paksi z Węgier.

Te drużyny trafią na rywali z koszyka zespołów nierozstawionych. A to grono tworzą: IF Elfsborg ze Szwecji, Corvinul Hunedoara z Rumunii, Botew Płowdiw z Bułgarii, FK Zira z Azerbejdżanu, MFK Rużomberok ze Słowacji i KF Llapi z Kosowa.

Losowanie odbędzie się dzisiaj o godzinie 15.00. Jutro Wisła pozna potencjalnego rywala w drugiej rundzie eliminacji Ligi Europy lub Ligi Konferencji Europy. Swoich przeciwników jutro poznają także: Jagiellonia Białystok (eliminacje Ligi Mistrzów), Śląsk Wrocław (el. LK) oraz Legia Warszawa (el. LK)

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024