Menadżer Arsenalu Londyn, Arsene Wenger stwierdził, że jest bardzo rozczarowany postawą swoich podopiecznych w tym sezonie. Francuz przyznał, że „Kanonierzy” muszą „walczyć jak szaleni”, by wywalczyć możliwość gry w Lidze Mistrzów w kolejnym sezonie.
– Jesteśmy sfrustrowani bardziej, niż kiedykolwiek, ponieważ byliśmy bardzo blisko wygrania ligi i nic z tego nie wyszło – powiedział Wenger. – Myślę, że zespół dał z siebie bardzo dużo w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Odkąd przegraliśmy Carling Cup, wszystko obróciło się przeciwko nam. Kiedy graliśmy na wszystkich frontach, zespół grał bardzo dobrze – dodał.
– W przyszłym sezonie chcemy grać w Lidze Mistrzów, a jeszcze nie wiemy, czy nam się to uda. Musimy walczyć jak szaleni. Chcemy zakończyć sezon jak najwyżej tabeli, naprawdę, byłby wielki wstyd, gdyby tak się nie stało – powiedział trener.
Jeden z najbardziej utytułowanych polskich bramkarzy wciąż nie podjął decyzji o tym, co dalej z jego karierą. Fabiański otrzymał już pierwszą propozycję pracy po odejściu z West Ham.
Media: Enzo Fernandez porozumiał się z nowym klubem! Hitowy transfer coraz bliżej
Wygląda na to, Enzo Fernandez jest coraz bliżej przenosin na Santiago Bernabeu. Pomocnik porozumiał się z klubem ws. kontraktu i jest gotowy na zmianę otoczenia.