Przejdź do treści
FOT. ZUMA/ 400mm.pl

Ligi w Europie La Liga

W Barcelonie po staremu. Potężne zamieszanie po feralnym komunikacie

FC Barcelona opublikowała dziś oficjalne oświadczenie, w którym pożegnała między innymi Joao Felixa i Joao Cancelo. Okazuje się jednak, że klub nie zamierza definitywnie rozstawać się z zawodnikami. Błędnie sformułowana informacja, która wywołała mnóstwo zamieszania, jest już usunięta z oficjalnej strony internetowej klubu

Maciej Łanczkowski

FOT. ZUMA/ 400mm.pl

Okres wypożyczenia Joao Felixa i Joao Cancelo dobiega końca dzisiaj, co skłoniło FC Barcelonę do wydania oficjalnego komunikatu dotyczącego zakończenia współpracy z tymi zawodnikami, o czym informowaliśmy TUTAJ. Pierwotny charakter oświadczenia sugerował definitywne rozstanie z klubem, jednak, jak się okazuje, zamysł był zupełnie inny.

Hiszpańskie media donoszą, że intencją FC Barcelony było jedynie poinformowanie o zakończeniu okresów wypożyczenia zawodników. Niestety, sztab odpowiedzialny za przygotowanie komunikatu popełnił błąd, przez co informacja została przekazana w sposób sugerujący definitywne rozstanie z wcześniej wymienioną dwójką, co nie do końca jest prawdą.

Wewnątrz klubu zapadła potężna konsternacja. Feralny komunikat został już zdjęty z publikacji. Dziennikarze dodają też, że najbardziej tym zaskoczeni byli sami zawodnicy – Felix oraz Cancelo zostali wprawieni w osłupienie, ponieważ wcześniej nikt ich nie powiadomił, że współpraca została definitywnie zakończona. Obaj chcą pozostać w Katalonii i rzekomo są prowadzone rozmowy co do warunków dalszej współpracy.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024