Nie brakuje spekulacji transferowych na temat przyszłości Arturo Vidala. Już od dłuższego czasu mówi się o niepewnej sytuacji tego zawodnika w Barcelonie.
Tymczasem sam zainteresowany nie ukrywa, że znajduje się w doskonałej dyspozycji fizycznej. I zamierza pograć jeszcze jakiś czas na najwyższym poziomie. Pytanie tylko, w którym klubie…
– Mam 33 lata, ale nadal czuję się bardzo dobrze. Mogę grać na najwyższym poziomie jeszcze przez 3-4 lata. Jestem szczęśliwy obecnie, ale jednocześnie chcę czuć się ważny i potrzebny – zaznaczył doświadczony pomocnik.
– Jeśli tego nie odnajdę w Barcelonie, to będę musiał poszukać czegoś nowego w swojej karierze – dodał Vidal.
Pomocnik jest łączony obecnie z Interem Mediolan, gdzie trenerem jest Antonio Conte. – Mamy doskonałe relacje. On wie, że jestem zwycięzcą i można mi zaufać – skwitował Vidal.
Media: Ter Stegen uda się na kolejne wypożyczenie! Utytułowany klub ściąga Niemca
34-latek ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w katalońskiej Gironie. Teraz wraz z jej trenerem uda się do Ajaxu Amsterdam w ramach kolejnego transferu czasowego.
Real postawi ultimatum klubowi Serie A! W przeciwnym wypadku talent wróci do Madrytu
Zanosi się na to, że do Realu Madryt po 2 latach wróci młoda gwiazda, uczestnik tegorocznych mistrzostw świata. Jego obecny pracodawca będzie miał jednak możliwość wykupienia go.