Napastnik Arsenalu, Robin van Persie, dalej nie może przeboleć odpadnięcia w 1/8 finału Ligi Mistrzów z Barceloną. Reprezentant Holandii jest rozczarowany zachowaniem Katalończyków.
– Naprawdę nie rozumiem całego zamieszenia z powodu faulu, którego popełniłem na Messim. Każdy jest na mnie zły, ale nie potraktowałem go inaczej niż innego przeciwnika. Nikt by się nie skarżył, gdybym sfaulował Mascherano – stwierdził Van Persie. – Piłkarze Barcelony mają tendencję do narzekania na wszystko, co dzieje się na boisku. Byłem tym nieco rozczarowany. To jest coś, co robi Chelsea w Anglii. Gracze Barcelony tworzą fantastyczny zespół, ale naprawdę powinni przestać gderać i narzekać. To staje się bardzo denerwujące na boisku – dodał.
Wychowanek Feyenoordu Rotterdam docenia jednak klasę faworyta Ligi Mistrzów. – Mam wiele szacunku dla Barcelony. Czy możliwe jest zrównanie się z nią? Oni grają na jeszcze wyższym poziomie niż reprezentacja Hiszpanii. Jednak każdy zespół można pokonać – zapewnił Van Persie.
Jeden z najbardziej utytułowanych polskich bramkarzy wciąż nie podjął decyzji o tym, co dalej z jego karierą. Fabiański otrzymał już pierwszą propozycję pracy po odejściu z West Ham.
Media: Enzo Fernandez porozumiał się z nowym klubem! Hitowy transfer coraz bliżej
Wygląda na to, Enzo Fernandez jest coraz bliżej przenosin na Santiago Bernabeu. Pomocnik porozumiał się z klubem ws. kontraktu i jest gotowy na zmianę otoczenia.