14 sierpnia ogłoszono, że nowym właścicielem
Valencii został Peter Lim, miliarder z Singapuru. Podano, że do uzgodnienia przed
ostatecznym podpisaniem dokumentów zostały tylko szczegóły. Jak się okazuje, wciąż
istnieją punkty sporne między Limem a bankiem Bankia, głównym wierzycielem
klubu, uniemożliwiające sfinalizowanie transakcji.
Największą rozbieżnością są prawa do
eksploatacji Nowej Mestalli, gdy jej budowa zostanie dokończona. Lim domaga się
wyłączności na nie, a Bankia chce współudziału w procederze jako zabezpieczenia
długów.
Kilka dni temu przedstawiciele Lima opuścili
Walencję i wrócili co Singapuru. Ich tropem, by załagodzić sytuację, udał się
prezydent klubu, Amadeo Salvo.
Jeśli negocjacje będą się przeciągały,
Fundacja Valencia CF, która zadłużała się w Bankii w imieniu klubu i nadal
formalnie pozostaje jego właścicielem, zapowiada rozpisanie wkrótce nowego przetargu
na większościowy pakiet akcji.
Real postawi ultimatum klubowi Serie A! W przeciwnym wypadku talent wróci do Madrytu
Zanosi się na to, że do Realu Madryt po 2 latach wróci młoda gwiazda, uczestnik tegorocznych mistrzostw świata. Jego obecny pracodawca będzie miał jednak możliwość wykupienia go.
Atletico wyceniło Alvareza. FC Barcelona musi wydać fortunę na piłkarza!
Julian Alvarez po ostatnim meczu Argentyny oznajmił, że jego celem jest transfer do innego klubu. Atletico nie chce go sprzedawać, tym bardziej do FC Barcelony. Kwota wykupu jest kosmiczna.