Przejdź do treści
July 5, 2024, Stuttgart, Germany, Germany: Spain's Pedri during the Euro 2024 soccer match between Spain and Germany at the Stuttgart Arena , Stuttgart , Germany - Friday 05  july  2024. Sport - Soccer . (Photo by Spada/LaPresse) (Credit Image: © Spada/LaPresse via ZUMA Press) 
PILKA NOZNA EURO MISTRZOSTWA EUROPY NIEMCY - HISZPANIA
FOT. ZUMA/newspix.pl / 400mm.pl
POLAND ONLY!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Euro 2024

To koniec mistrzostw dla Pedriego. Piłkarz FC Barcelony z dłuższą przerwą!

Pedri przedwcześnie zakończył swój udział w ćwierćfinale przeciwko Niemcom po tym, jak Toni Kroos ostrym faulem powalił go na murawę. Znamy już dokładną diagnozę młodego, hiszpańskiego pomocnika.

Maciej Łanczkowski

FOT. DEFODI, 400mm

Już wczoraj w trakcie meczu Hiszpanów z Niemcami podawaliśmy pierwsze informacje dotyczące Pedriego. Piłkarz wówczas miał wstępne badania. Teraz przeszedł serię dokładnej diagnostyki i poznaliśmy pełną diagnozę.

  • Po badaniach przeprowadzonych na Pedrim, stwierdzono, że zawodnik doznał skręcenia wewnętrznego bocznego drugiego stopnia w lewym kolanie. Piłkarz pozostanie z kolegami z drużyny do końca turnieju – czytamy w oficjalnym komunikacie. Pomocnik nie weźmie udziału w półfinale przeciwko Francji, ani w potencjalnym finale mistrzostw.

Katalońskie media dodały, że przerwa od treningów zawodnika wyniesie miesiąc. Oznacza to, że Pedri nie będzie mógł brać udziału w presezonie FC Barcelony. Możliwe, że pomocnik opuści też pierwsze kolejki La Liga.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 30/2024

Nr 30/2024