Co za wieści! W Polsce niebawem ma zawitać europejski potentat czołowej ligi na Starym Kontynencie.
Dawid Dobrasz na łamach serwisu Meczyki.pl poinformował, że FC Porto może rozegrać sparing z Dumą Wielkopolski już podczas najbliższego okresu przygotowawczego przed startem kolejnej kampanii.
Panujący mistrzowie Polski mają zagrać z triumfatorami dwóch ostatnich edycji Ekstraklasy przed startem eliminacji o awans do fazy ligowej kolejnej edycji Champions League.
Obecnie trwają rozmowy w sprawie organizacji spotkania i więcej informacji w tej sprawie powinno się pojawić już w najbliższym czasie.
Warto dodać, że w strukturach ekipy Smoków występuje trzech Polaków – Oskar Pietuszewski, Jan Bednarek, a także Jakub Kiwior.
Źródło: Dawid Dobrasz
2 komentarzy
najstarszy
najnowszyoceniany
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Jan
21 maja, 2026 22:27
A czy Jan Urban już ogłosił struktury Polski na mecze towarzyskie?
Krzysztof
22 maja, 2026 08:27
Panujący mistrzowie Polski mają zagrać z triumfatorami dwóch ostatnich edycji Ekstraklasy przed startem eliminacji o awans do fazy ligowej kolejnej edycji Champions League. Czyli gierka wewnętrzna?
A czy Jan Urban już ogłosił struktury Polski na mecze towarzyskie?
Panujący mistrzowie Polski mają zagrać z triumfatorami dwóch ostatnich edycji Ekstraklasy przed startem eliminacji o awans do fazy ligowej kolejnej edycji Champions League. Czyli gierka wewnętrzna?