Przejdź do treści
ISTANBUL, TURKIYE - JULY 26: Sebastian Szymanski of Fenerbahce celebrates after scoring a goal during the UEFA Europa Conference League Second Qualifying Round match between Fenerbahce and Zimbru at Ulker Stadium in Istanbul, Turkiye on July 26, 2023. Serhat Cagdas / Anadolu Agency/ABACAPRESS.COM 
LIGA KONFERECNJI EUROPY KWALIFIKACJE PILKA NOZNA SEZON 2023/2024
FOT. ABACA/newspix.pl / 400mm.pl
POLAND ONLY!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Ligi w Europie Świat

Szymański coraz bliżej transferu! Jest już oferta z Premier League!

Sebastian Szymański już w przeciągu następnych tygodni może opuścić Fenerbahce. Według informacji przedstawionych przez Turków, jeden z klubów Premier League wysłał już oficjalną ofertę za reprezentanta Polski!

Maciej Łanczkowski

FOT. ABACA / 400mm

Ostatni sezon był bardzo dobry dla Sebastiana Szymańskiego. Polak bardzo mocno wyróżniał się w drużynie Fenerbahce, dzięki czemu zrobił niemałą reklamę swoich umiejętności. Szczególnie w pierwszej połowie sezonu Polak był bardzo skuteczny nad Bosforem. Później nieco obniżył loty, ale pozostał na solidnym poziomie.

Już od pewnego czasu krążą informacje, jakoby Szymański miał przenieść się do Premier League. Wśród głównych kandydatów pojawiał się Tottenham i wygląda na to, że sprawy nabierają rozpędu.

Według tureckiego portalu sportowego Fotomac, do Stambułu trafiła już oferta za reprezentanta Polski! Kwota transferu ma opiewać na 25 milionów euro oraz kilka dodatkowych milionów w formie bonusów do spełnienia. Klub rzekomo bardzo pozytywnie przyjął otrzymane warunki, ale decyzja nie została jeszcze podjęta.

Jeżeli klub faktycznie sprzeda Polaka za tę kwotę, zostanie pobity rekord transferowy klubu. Dotychczas wynosił on 21 milionów euro i został ustanowiony przy sprzedaży Vedata Muriqiego w 2020 roku do Lazio. Aktualna gwiazda, Arda Guler, przed rokiem opuścił Fenerbahce za 20 milionów euro i trafił do Realu Madryt.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024