Przejdź do treści
Czestochowa, 25.05.2024
PKO EKSTRAKLASA PILKA NOZNA MECZ 34 KOLEJKA SEZON 2023/24 Rakow Czestochowa - Slask Wroclaw
POLISH FIRST LEAGUE FOOTBALL GAME Rakow Czestochowa - WKS Slask Wroclaw
NZ TRENER COACH JACEK MAGIERA
FOT. NATANAEL BREWCZYNSKI / 400mm.pl

Polska Ekstraklasa

Śląsk pozyskał wielki talent z Legii!

Legia Warszawa oficjalnie poinformowała, że Filip Rejczyk nie przedłużył kontraktu we stołecznym klubem. Utalentowany środkowy pomocnik zostaje jednak w PKO Bank Polski Ekstraklasie. Według naszych informacji 18-latek zostanie zawodnikiem Śląska Wrocław.

Paweł Gołaszewski

fot. Natanael Brewczyński/400mm.pl

Środkowy pomocnik jest uznawany za jednego z najzdolniejszych zawodników z rocznika 2006 w naszym kraju. W Legii rozegrał sześć meczów w pierwszym zespole, przebywając na boisku łącznie przez 65 minut.

W umowie piłkarza ze stołecznym klubem był zawarty zapis o automatycznym przedłużeniu po rozegraniu odpowiedniej liczby minut. Tego limitu jednak nie wypełnił, a Legia złożyła mu propozycję nowego kontraktu. Zawodnik jednak nie przyjął tej oferty i zdecydował się na zmianę otoczenia.

Wrocławianie wygrali wyścig o pozyskanie utalentowanego pomocnika. Bardzo poważnie Rejczykiem zainteresowane były kluby z PKO Bank Polski Ekstraklasy, jak na przykład Raków Częstochowa czy Widzew Łódź. Zawodnik miał również propozycje z zagranicy, ale ostatecznie zdecydował się na kontynuowanie kariery w Śląsku. Rejczyk podpisze z wrocławskim klubem dwuletni kontrakt, w którym zawarta będzie opcja przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy. 

Filip Rejczyk nie przedłużył kontraktu z Legią i przeniesie się do Śląska

FOT. PIOTR KUCZA/400mm.pl
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024