Poznaliśmy wyjściową jedenastkę warszawskiej Legii na mecz rewanżowy z ze Zrinjski Mostar!
Kosta Runjaić odsłonił karty przed meczem ze Zrinjski Mostar w Lidze Konferencji Europy. Szkoleniowiec Legii Warszawa nieco zamieszał w swojej drużynie i kilku zawodnikom dał chwilę odpoczynku.
Najciekawiej wygląda defensywa. Runjaić zdecydował, że środkowy blok stworzą Radovan Pankov, Rafał Augustyniak i Steve Kapuadi.
W pomocy zagrają Wszołek, Elitim, Celhaka oraz Kun. Z przodu zaś zobaczymy Josue, Muciego i Pekharta.
Puchar w Kryształowym Pałacu! Będą opowiadać o tym swoim synom
Gołym okiem było widać, że piłkarsko to finał europejskiej trzeciej ligi. Atmosfera w Lipsku dowodzi jednak, że Liga Konferencji, czy jak wolą niektórzy Puchar Biedronki, to rozgrywki potrzebne, dające wiele radości maluczkim, takim jak Crystal Palace, które 1:0 pokonało Rayo Vallecano.