– Po pierwsze chciałem podziękować swoim kolegom z klubu, ponieważ bez nich wygranie tej nagrody nie byłoby możliwe – powiedział Ronaldo – Słowa podziękowania należą się także mojej rodzinie, klubowi i kibicom – dodał.
– Właśnie po to każdego dnia tak ciężko pracuję żeby przeżywać takie chwile i zdobywać wyróżnienia jak ten Złoty But. Czuję się tak jak w chwili, gdy zdobywałem pierwszego, czyli wspaniale. To dla mnie absolutnie wyjątkowy dzień – zakończył.
Ronaldo w sezonie 2013-14 strzelił w La Lidze 31 goli. Portugalczyk podzielił się nagrodą z Luisem Suarezem, który mógł pochwalić się takim samym dorobkiem.
Real postawi ultimatum klubowi Serie A! W przeciwnym wypadku talent wróci do Madrytu
Zanosi się na to, że do Realu Madryt po 2 latach wróci młoda gwiazda, uczestnik tegorocznych mistrzostw świata. Jego obecny pracodawca będzie miał jednak możliwość wykupienia go.
Atletico wyceniło Alvareza. FC Barcelona musi wydać fortunę na piłkarza!
Julian Alvarez po ostatnim meczu Argentyny oznajmił, że jego celem jest transfer do innego klubu. Atletico nie chce go sprzedawać, tym bardziej do FC Barcelony. Kwota wykupu jest kosmiczna.