Najnowsze
Pięć goli w meczu Norwegia – Senegal! Haaland znów strzelał
Mistrzostwa Świata 2026
Pewny triumf Francji! Kolejny dublet Kyliana Mbappe
Mistrzostwa Świata 2026
PILNE! Mecz mundialu został przerwany! Piłkarze zostali w szatni
Mistrzostwa Świata 2026
Czy Wikingowie zapewnią sobie wyjście z grupy? Norwegia – Senegal [LIVE]
Mistrzostwa Świata 2026
Piłka nożna
Publicystyka
Zbigniew Mucha
STANY PODGORĄCZKOWE: Z niskiego C, czyli wierzenia ludowe
Zbigniew Rokita
Zbigniew Rokita: Forza Arktyka! [FELIETON]
Przemysław Pawlak
Lewandowski zatańczył do muzyki Probierza [KOMENTARZ]
Leszek Orłowski
Ty miernoto, odwaliło ci. Zniszczyłeś życie i karierę 2 polskim trenerom. Los Ci odpłaci, ty bezwstydzie!
Oj przestan Michał się denerwować. Było minęło…
Miernota to Ty jesteś pisząc coś tak niedorzecznego. Robert jest piłkarzem klasy światowej i współpracował z najlepszymi trenerami na świecie i doskonale wie jaką jakość prezentowali trenerzy reprezentacji Polski. Jakoś Nawałki nie zwolnił. Ten scalił drużynę. Sprawił świetną atmosferę i miał pomysł na grę. Może Nawałce było łatwiej o tyle, że w drużynie byli jeszcze inni zawodnicy, którzy tworzyli trzon tej drużyny. Glik,Piszczek, Błaszczykowski, Krycha w dobrej formie. Jednak kolejni trenerzy wg mnie nie mieli kwalifikacji na bycie trenerem reprezentacji. Nie ma się co dziwić Robertowi, bo jak widzi od środka jak to wygląda to doskonale wie, że tam nic dobrego z tego nie wyniknie. I Miał rację. Mecz z Finlandią był małym testem dla tej Reprezentacji. Jeżeli nie potrafią bez Lewandowskiego wygrać meczu z takim przeciwnikiem, to o czym tu rozmawiać? Mówienie, że Robert komuś zniszczył trenerom życie jest nadużyciem. Karierę? No cóż. Złych pracowników się po prostu zwalnia. Jak wszędzie.
Lewy przyjeżdżaj na ważne mecze reprezentacji Polski a nie byczysz się na jachcie w Hiszpanii a jak nie to zrobimy pożegnanie kwiaty medale ważony puchary zdjęcia i kończmy.
Rzygać mi się chce na twój widok ty małostkowy chamie.
A co było z Brzęczkiem? Obiektywnie to ostatni trener który miał z tą kadrą dobre wyniki, ale Robercikowi nie pasował bo jego taktyka nie pozwalała mu błyszczeć. W ogóle to śmieszne jak ludzie teraz się kopią po czołach żeby Lewy wrócił i nas zbawił. Ten typ ma 37 lat! Kiedy on ostatnio zrobił w kadrze różnicę?