Przejdź do treści
June 16, 2024, Gelsenkirchen: Gelsenkirchen, Germany, 16th June 2024. Declan Rice of England reacts following the final whistle of the UEFA European Championships match at Arena Aufschalke, Gelsenkirchen. (Credit Image: � Jonathan Moscrop/CSM via ZUMA Press Wire) 
UEFA EURO NIEMCY 2024
ME MISTRZOSTWA EUROPY W PILCE NOZNEJ PILKA NOZNA
SERBIA v ANGLIA
FOT. ZUMA/newspix.pl / 400mm.pl

POLAND ONLY !!!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Euro 2024

Rice szczerze o grze Anglików. „Ciąży na nas za duża presja”

Mimo zdobycia czterech punktów w dwóch pierwszych meczach, gra reprezentacji Anglii na EURO 2024 niebywale rozczarowuje. Zdaniem Declana Rice`a to efekt zbyt dużej presji ciążcej na Synach Albionu.

Maciej Kanczak

FOT. 400 MM

Anglicy na trofeum w wielkim turnieju czekają od 58 lat. Od dawna dysponują niezwykle uzdolnionym pokoleniem o ogromnym potencjale, nic więc dziwnego, że kibice i eksperci w zespole Garetha Southgate`a widzą kandydata do złota w Niemczech.

Synowie Albionu na EURO 2024 ogromnie jednak zawodzą. Nadzwyczaj słabo spisali się w starciach z Serbią (1:0) i Danią (1:1). Zdaniem Declana Rice`a taka postawa, to efekt zbyt dużej presji, jaka ciąży na nim i jego kolegach.

  • – Myślę, że wszyscy chcemy, aby nasz kraj był z nas dumny. Wszystkim zależy na zwycięstwie. Czasami jednak czuję, że nałożyliśmy na siebie zdecydowanie zbyt dużą presję, zamiast po prostu wyjść na boisko i cieszyć się grą. Presja z zewnątrz jest ogromna, a wynika ona z tego, że wielu z nas ma za sobą kapitalny sezon – przyznał pomocnik Arsenalu.
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024