W piątkowe popołudnie zmarł Tito Vilanova, były szkoleniowiec Barcelony. W takich właśnie chwilach piłkarski świat potrafi jak nigdy być razem, a wyrazy współczucia katalońskiemu klubowi wysłał nawet jego największy rywal – Real Madryt.
Na oficjalnej stronie internetowej Królewskich zostało zamieszczone specjalne oświadczenie Florentino Pereza, prezydenta klubu. „W związku z tym co stało się z Tito Vilanovą, chciałbym w imieniu swoim i Realu Madryt złożyć najszczersze kondolencje” – czytamy.
„Nasze myśli są teraz z rodziną Tito, jego żoną i dziećmi, a także Barceloną. To niezwykle smutny czas dla całej piłki nożnej. Jego życie, jako człowieka i profesjonalisty powinno być wzorem dla innych i być wspominane z uczuciem”.
Były piłkarz Barcelony opuszcza Hiszpanię! Zasili portugalskiego giganta
Clement Lenglet nie będzie dłużej graczem Atletico Madryt. Były zawodnik FC Barcelony wyjeżdża z Hiszpanii i uda się do Lizbony. Francuz podpisze trzyletni kontrakt z Benfiką.