Real Madryt chce wymiany z Arsenalem! Dwie gwiazdy zmienią klub?
Real Madryt i Arsenal przeprowadzą hitową transakcję? To bardzo możliwy scenariusz!
Wicemistrzowie La Liga oraz Premier League spotkali się podczas ćwierćfinału ostatniej edycji Champions League. Wówczas zdecydowanie lepsi okazali się przedstawiciele angielskiej ekstraklasy. Teraz mogą spotkać się już na rynku transferowym.
Marca donosi, że zarząd Królewskich rozważa przeprowadzenie wymiany z The Gunners. Byłoby w nią zaangażowanych dwie gwiazdy tych dwóch znanych europejskich marek.
Konkretnie mowa o Rodrygo, który od miesięcy jest łączony z Kanonierami, a także Williamie Salibie, będącym jednym z celów Los Blancos. Madrytczycy są potencjalnie skłonni to wymiany tych dwóch zawodników.
Na ten moment nie podjęto jednak żadnych oficjalnych kroków w tej sprawie. Okienko transferowe wciąż jest jednak otwarte przez najbliższe dwa tygodnie, więc może to ulec zmianie.
Aston Villa ściągnie rywala dla Casha? Brazylijczyk może wrócić do Premier League
Reprezentant Polski może mieć nowego konkurenta na prawej stronie obrony. Brazylijskie media sugerują, że The Villans widzieliby u siebie Emersona Royala.
Transferowe domino. Trzech znanych pomocników blisko zmian klubu
Letnie okienko transferowe rozpoczyna się dopiero 1 lipca, ale kluby już teraz prowadzą zakulisowe rozmowy w sprawie głośnych przeprowadzek swoich zawodników.
Hit transferowy w Premier League możliwy? „Zawodnik jest otwarty na zmianę klubu”
Morgan Rogers może wkrótce zmienić klub. Reprezentantem Anglii interesuje się Arsenal, a rozmowy transferowe z Aston Villą mają odbyć się w przeciągu kolejnych tygodni.
Manchester City zaproponował Rodriemu przedłużenie kontraktu. Jaka przyszłość czeka Hiszpana?
Kontrakt Rodriego z The Citizens jest ważny jeszcze tylko przez najbliższy rok. Nie zamierza on jednak spieszyć się z podjęciem decyzji dotyczącej swojej przyszłości.