Przejdź do treści
Reprezentacja Polski Polska Probierz fot. Grzegorz Wajda

Euro 2024

Probierz pozostanie selekcjonerem

Pomimo niepowodzenia na mistrzostwach Europy Michał Probierz nadal będzie selekcjonerem reprezentacji Polski. O decyzji poinformował prezes PZPN, Cezary Kulesza.

Kamil Sulej

fot. Grzegorz Wajda

  • – Podczas porannego spotkania z drużyną i sztabem szkoleniowym, Prezes PZPN Cezary Kulesza przekazał swoje pełne wsparcie, a także ogłosił, że selekcjoner Michał Probierz pozostanie na stanowisku Selekcjonera reprezentacji Polski – czytam na profilu Łączy nas piłka.

Probierz odpowiada za wyniki reprezentacji Polski od września 2023 roku. Prowadził biało-czerwonych w 10 meczach i zanotował osiem zwycięstw i dwie porażki (obie na Euro).

Dzisiaj o 18:00 Polska zakończy udział w Euro meczem z Francuzami.

guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Robert
Robert
25 czerwca, 2024 11:41

Dzisiejszy mecz da nam odpowiedź czy Probierz nadaje się na to stanowisko, czy raczej potrzebujemy trenera typu Rangnick

Spitygniew
Spitygniew
25 czerwca, 2024 13:25
Odpowiedz  Robert

Wiadomo, że się nie nadaje. Pod jego rządami wygrywamy w bólach ze słabeuszami, natomiast średniacy i topowe drużyny wygrywają z nami. Potrzebujemy trenera typu Rangnick i żeby nie bał się wyselekcjonować piłkarzy do takiej gry.

Jakub R.
Jakub R.
25 czerwca, 2024 16:07

Betonu ciąg dalszy. B12. Tutaj jest potrzebna zmiana w całym związku poczynając od prezesa. Probierz to tylko przedłużenie Kuleszy. Jesteśmy zabetonowani na następne lata niestety. Szkoda, bo potencjał u piłkarzy jest.

Roman
Roman
25 czerwca, 2024 22:28

Bierzemy jakiegoś Portugalczyka i budujemy drużynę od nowa. Taka powinna być koncepcja 😉

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 30/2024

Nr 30/2024