Przejdź do treści
DORTMUND 25.06.2024
MECZ III RUNDA GRUPA D MISTRZOSTW EUROPY 2024: FRANCJA - POLSKA 1:1 --- THIRD ROUND GROUP D UEFA EURO 2024 MATCH: FRANCE - POLAND 1:1
MICHAL PROBIERZ
FOT. PIOTR KUCZA/400mm.pl

Polska Reprezentacja Polski

Probierz po meczu z Francją: „Rywalizowaliśmy jak równy z równym”

– Z wicemistrzem świata rywalizowaliśmy jak równy z równym – ocenił Michał Probierz remis 1:1 z Francją w meczu o honor dla reprezentacji Polski na zakończenie fazy grupowej Euro 2024. Selekcjoner nie krył powodów do optymizmu pomimo odpadnięcia z turnieju.

Jan Broda

FOT. PIOTR KUCZA / 400MM.PL

Reprezentacja Polski zremisowała 1:1 z Francją na otarcie łez po odpadnięciu z Euro 2024 już na etapie fazy grupowej. Biało-czerwoni na tle wicemistrzów świata zaprezentowali się z naprawdę niezłej strony.

  • – „Nie cofnę się z obranej drogi. Żałuję, że nie awansowaliśmy dalej, ale jednocześnie zaczęliśmy przygotowania do kolejnych spotkań (Ligi Narodów 2024 i eliminacji do mundialu 2026 – przyp. red.). To podwaliny pod to, że możemy walczyć z każdym zespołem na świecie” – argumentował Michał Probierz na pomeczowej konferencji prasowej Michał Probierz.

Selekcjoner przekonywał, że…

Z wicemistrzem świata rywalizowaliśmy jak równy z równym. Stworzyliśmy świetne widowisko, wielka chwała zawodnikom

  • Nie obyło się bez podziękowań adresowanych do kibiców. – „Bardzo dziękuję wszystkim fanom, którzy nas wspierali. Mimo braku szans awansu do końca staraliśmy się powalczyć. Mieliśmy dzisiaj wiele fragmentów, które chcemy przełożyć na kolejne mecz. Tak właśnie chcemy grać” – spuentował.
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Roman
Roman
25 czerwca, 2024 22:16

Jak to? Zatrudniamy zagranicznego trenera, najlepiej jakiegoś z Portugalii i budujemy drużynę dalej! ;D

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 30/2024

Nr 30/2024