Najnowsze
Największe pudło MŚ? Erling Haaland z fatalną pomyłką! [WIDEO]
Mistrzostwa Świata 2026
Co za błąd na MŚ! Kylian Mbappe był bezlitosny [WIDEO]
Mistrzostwa Świata 2026
Kolejny mecz MŚ! Jordania – Algieria [LIVE]
Mistrzostwa Świata 2026
Pięć goli w meczu Norwegia – Senegal! Haaland znów strzelał
Mistrzostwa Świata 2026
Piłka nożna
Publicystyka
Zbigniew Mucha
STANY PODGORĄCZKOWE: Z niskiego C, czyli wierzenia ludowe
Zbigniew Rokita
Zbigniew Rokita: Forza Arktyka! [FELIETON]
Przemysław Pawlak
Lewandowski zatańczył do muzyki Probierza [KOMENTARZ]
Leszek Orłowski
„Nie miałbym żadnego problemu, gdyby przeszedł do Bayernu Monachium. To byłoby lepsze dla Bundesligi” dla bawarii mynszen z pewnością i właśnie dlatego Watzke powinien odejść jeśli nie miałby z tym żadnego problemu to najlepiej niech sam odejdzie do bajernu skoro z taką łatwością oddawał najpierw gotze, lewandowskiego i humcia. Tego typu wypowiedzi są dopiero prawdziwym wstydem dla Watzke nie dla Bayer04. Ręce opadają po jego wypowiedziach i to nie po raz pierwszy. A co do Wirtz’a to dobrze, że wybrał inny klub niż wzmocnienie największego rywala w Bundeslidze dla dobra całej ligi.