Były reprezentant Anglii niezadowolony. „Rozczarowujące 1. miejsce”
Dzięki zwycięstwu nad Panama 2:0, reprezentacja Anglii wygrała rywalizację w grupie L. Zdaniem byłego gracza Synów Albionu, Gary Neville`a, jego młodsi koledzy nie mają jednak zbyt wiele powodów do satysfakcji.
Norweska gwiazda broni selekcjonera. „I tak byśmy nie wygrali”
Wystawienie rezerwowego składu na ostatni mecz fazy grupowej z Francją, sprawiło, że lawina krytyka spadła na selekcjonera reprezentacji Norwegii, Stale'a Solbakkena. W obronę swojego trenera wziął sam Erling Haaland.