Najnowsze
To będzie mundial czerwonych kartek. Niesamowita statystyka meczu otwarcia mistrzostw
Mistrzostwa Świata 2026
Meksyk wygrywa inauguracje Mistrzostw Świata 2026! Jednostronne widowisko na Aztece
Mistrzostwa Świata 2026
Drugi mecz mundialu. Czesi z wygraną? Korea Południowa – Czechy [RELACJA NA ŻYWO]
Mistrzostwa Świata 2026
Mamy pierwszą czerwoną kartkę na mundialu! Coraz gorsza sytuacja RPA [WIDEO]
Mistrzostwa Świata 2026
A i ilu przedstawicieli ma w LM? Dopiero teraz jest szansa na pokazanie się Europie w konfrontacji z przedstawicielami Anglii i Europy? Nie poprawiajcie sobie sztucznie humorów, bo to żenujące jest.
Sam jesteś żenujący. Trzeba się cieszyć z tego co jest, bo jakby nie było, poprawa jest bardzo widoczna. Ale taki gbur jak ty tego nie zrozumie
Jesteśmy europejskim 3 ligowcem, nie wytrzymującym konkurencji z mocniejszymi ligami, więc trudno się porównywać do krajów grających w LM. Natomiast w swojej kategorii mamy osiągnięcie i za to brawa dla obu klubów. Trzeba docenić, że dostaliśmy szanse na dalszy postęp poprzez zwiększenie z 4 do 5 liczy polskich klubów w pucharach. Ćwierćfinał w jakichkolwiek rozgrywkach seniorskich jest dla polskiej reprezentacji i klubu wydarzeniem. Doszły tam ostatnio Lech i teraz dwa kluby. Czas pokaże czy to tendecja czy krótkotrwały wyskok