Beniaminek ligi ma nowego zawodnika. Podpisał dwuletnią umowę, z opcją przedłużenia o kolejny rok.
Do Sandecji Nowy Sącz (beniaminek 2. Ligi) dołączył 30-letni napastnik, Filip Piszczek, który reprezentował ją już wcześniej. W barwach wspomnianego klubu grał m.in. w 1. Lidze i Ekstraklasie.
Potem występował m.in. w Cracovii (Puchar oraz Superpuchar Polski) i Jagiellonii Białystok. Grał też w Japonii (FC Imabari), Irlandii (Bohemians) i we Włoszech (Trapani, Ischia).
W minionym sezonie zagrał 13 meczów na 4. poziomie rozgrywkowym we Włoszech, strzelił 5 goli i miał asystę.
Podbeskidzie Bielsko-Biała w 1. Lidze! Pewna wygrana i zasłużony awans
Podopieczni Marcina Włodarskiego pokonali 3:1 Sandecję Nowy Sącz i zameldowali się na zapleczu Ekstraklasy. Gole dla gospodarzy na wagę awansu strzelali Lucjan Klisiewicz, Kamil Sochań i Dalibor Takac.