MikaelIshak był wczoraj bohaterem Lecha Poznań w starciu z Bodo/Glimt. Kapitan Kolejorza strzelił decydującego gola na wagę awansu do 1/8 finału Ligi Konferencji Europy. Teraz ma szansę na nagrodę.
Świetny występ Szweda docenili przedstawiciele UEFA. Ishak został nominowany do nagrody dla najlepszego piłkarza minionego tygodnia w Lidze Konferencji Europy.
Snajper Lecha rywalizuje o wyróżnienie z trzema rywalami. Nominowani są także: Bart Verbruggen z Anderlechtu Bruksela, Giacomo Bonaventura z Fiorentiny oraz Mouhamed Diop z Sheriffa Tyraspol.
Puchar w Kryształowym Pałacu! Będą opowiadać o tym swoim synom
Gołym okiem było widać, że piłkarsko to finał europejskiej trzeciej ligi. Atmosfera w Lipsku dowodzi jednak, że Liga Konferencji, czy jak wolą niektórzy Puchar Biedronki, to rozgrywki potrzebne, dające wiele radości maluczkim, takim jak Crystal Palace, które 1:0 pokonało Rayo Vallecano.