Przejdź do treści
HAMBURG 16.06.2024
MECZ I RUNDA GRUPA D MISTRZOSTW EUROPY 2024: POLSKA - HOLANDIA --- FIRST ROUND GROUP D UEFA EURO 2024 MATCH POLAND - HOLLAND AT VOLKSPARKSTADION IN HAMBURG
NZ KACPER URBANSKI
FOT. JACEK STANISLAWEK / 400mm.pl

Polska Reprezentacja Polski

Oficjalnie. Skład Polski na Francję! Są niespodzianki!

Poznaliśmy już skład reprezentacji Polski na mecz z Francją. Michał Probierz po raz kolejny dokonał kilku korekt w swojej formacji. W bramce zobaczymy Łukasza Skorupskiego.

Maciej Łanczkowski

Znamy już oficjalną jedenastkę Polski na ostatni mecz Euro 2024 przeciwko Francji. Przypomnijmy, że nasza drużyna jest już oficjalnie poza turniejem i nie ma szans na awans do kolejnego etapu rozgrywek.

Michał Probierz w miejsce Wojciecha Szczęsnego zdecydował się desygnować Łukasza Skorupskiego. Blok defensywy pozostaje niezmieniony i zobaczymy ten sam tercet co w meczu z Austrią.

Wahadła również są bez zmian. W środek pola wraca za to Jakub Moder. Poza Piotrem Zielińskim, wyżej ustawieni będą Kacper Urbański oraz Sebastian Szymański, obaj zasiedli na rezerwie w poprzednim spotkaniu.

Do wyjściowego składu powraca Robert Lewandowski. Kapitan kadry raczej nie zagra całego spotkania i prawdopodobnie zostanie zmieniony w okolicach 60-70 minuty gry.

Skład reprezentacji Polski na mecz z Francją:

Łukasz Skorupski – Paweł Dawidowicz, Jakub Kiwior, Jan Bednarek – Nicola Zalewski, Przemysław Frankowski – Jakub Moder, Piotr Zieliński, Kacper Urbański, Sebastian Szymański – Robert Lewandowski

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024