Oficjalnie: Raków ma nowego pomocnika! 19-latek dołączył do Medalików
Abraham Ojo został nowym zawodnikiem Rakowa Częstochowa. Defensywny pomocnik trafił pod Jasną Górę z Botewu Płowdiw.
Transfer młodego Nigeryjczyka to krok w obranej przez klub strategii rekrutacyjnej na najbliższe lata. Raków chciałby sprowadzać zawodników młodszych, a także z wysokim potencjałem sprzedażowym.
Niewątpliwie takowym zawodnikiem ma być Abraham Ojo, który trafił do Rakowa z ligi bułgarskiej. W swoim już byłym klubie rozegrał łącznie 20 spotkań, z czego 19 w obecnej kampanii. Przez ten czas nie zdobył bramki oraz nie zaliczył asysty.
Teraz pomocnik ma zrobić krok do przodu, jakim niewątpliwie jest transfer do wicemistrza Polski. Nowy gracz w talii Łukasza Tomczyka ma pojawić się na obozie Rakowa w Turcji i przystąpić do ostatnich dni przygotowań do ligi.
❗️ Abraham Ojo nowym zawodnikiem Medalików! 🔴🔵
Kontrakt 19-letniego pomocnika będzie obowiązywać do końca grudnia 2030 roku.
OFICJALNIE! Wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się Superpuchar Polski!
Mecz o Superpuchar Polski jest tradycyjnym rozpoczęciem sezonu w polskim futbolu klubowym. Mimo wcześniej perturbacji, podano oficjalne szczegóły rozegrania meczu.
Lech sprowadzi gracza z Ligue 1! To będzie drugi najdroższy transfer w historii klubu
Mistrz Polski kontynuuje ofensywę transferową. Wszystko wygląda na to, że w przyszłym sezonie Ekstraklasy zobaczymy stopera z przeszłością w lidze francuskiej. Sprawdź, o kim mowa!