Najnowsze
Marek Papszun: Chciałbym, żeby Nsame nadal grał w Legii
Ekstraklasa
Mundialowy plac zabaw. Kylian Mbappe znów jest najlepszą wersją siebie
Mistrzostwa Świata 2026
Kolejny bramkarz na radarze GKS-u! Pucharowicz sięgnie po golkipera Widzewa?
Ekstraklasa
Napastnik Legii zmieni klub wewnątrz Ekstraklasy? Jest zainteresowanie
Ekstraklasa
Piłka nożna
Publicystyka
Zbigniew Mucha
STANY PODGORĄCZKOWE: Z niskiego C, czyli wierzenia ludowe
Zbigniew Rokita
Zbigniew Rokita: Forza Arktyka! [FELIETON]
Przemysław Pawlak
Lewandowski zatańczył do muzyki Probierza [KOMENTARZ]
Leszek Orłowski
Moim zdanie piłkarsko facet nie jest gotowy na Serię A i AS Rome. Mógł jeszcze zagrać do końca sezon w Legii nabrać doświadczenia w Ekstraklasie I w europejskich pucharach LK. Obym się mylił i życzę chłopakowi dobra karierę 👍w reprezetacji Polski i zagranicą.
Legia sprzedaje zawodników, a kupuje szrot
Myślę. że piłkarsko jest to najlepszy zawodnik na rynku polskim, życzę wytrwałości, nadal pewności siebie i powodzenia