Przejdź do treści
GRODZISK WIELKOPOLSKI 19.05.2024
MECZ 33. KOLEJKA PKO EKSTRAKLASA SEZON 2023/24: WARTA POZNAN - LEGIA WARSZAWA --- POLISH FOOTBALL TOP LEAGUE MATCH: WARTA POZNAN - LEGIA WARSAW
GONCALO FEIO
FOT. PIOTR KUCZA/400mm.pl

Polska Ekstraklasa

Nowy asystent Goncalo Feio w Legii! Był w sztabie reprezentacji Polski! [INFO PN]

Goncalo Feio skompletował sztab szkoleniowy Legii Warszawa na najbliższy sezon. Do Wojskowych dołączył kolejny asystent.

Paweł Gołaszewski

Sztab Legii przeszedł spore zmiany w trakcie letniej przerwy. Z klubem pożegnali się dwaj asystenci Przemysław Małecki oraz Alex Trukan, którzy przenieśli się z Kostą Runjaiciem do Udinese Calcio. Odszedł także trener Piotr Parchan, który odpowiadał za analizę.

Do Wojskowych dołączył już Grzegorz Mokry, który pełni funkcję asystenta. Przed sezonem kontrakt podpisał Emanuel Ribeiro, który również jest asystentem Feio. Sztab działu motorycznego wzmocnił Jose Antonio Asian Clemente, natomiast za analizę będzie odpowiadał Maciej Krzymień.

To nie koniec nowych twarzy w sztabie Legii. Jak udało nam się ustalić, nowym trenerem, który wzmocni warszawski zespół jest Daniel Wojtasz. Szkoleniowiec był włączony do sztabu reprezentacji Polski przez Michała Probierza i pomagał w przygotowaniach do Euro 2024.

Wojtasz pełnił też funkcję analityka Szkoły Trenerów PZPN. Wcześniej pracował m.in. w Koronie Kielce, Stali Mielec czy Odrze Opole.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024