Przejdź do treści
Nowa odsłona PilkaNozna.pl!

Piłka Nożna

Nowa odsłona PilkaNozna.pl!

Start finałów mistrzostw Europy to znakomita informacja dla sympatyków futbolu. Już za kilka chwil rozpocznie się wielkie granie na niemieckich boiskach i całe szczęście, bo niewiele brakowało do kompromitacji w eliminacjach, z udziałem reprezentacji Polski. Odliczamy zatem godziny do pierwszego meczu biało-czerwonych na Euro 2024, ale w redakcji „PN” odliczaliśmy też dni do 14 czerwca, by móc Wam zaprezentować nowe oblicze Waszego i naszego portalu.

Redakcja

Jeszcze niepełne, mamy bowiem świadomość, że przed nami masa pracy i masa nauki. Jeszcze nie każda zakładka wygląda tak, jak chcielibyśmy, żeby wyglądała – w miarę upływu czasu będziemy braki uzupełniać. Prosimy więc o nieco wyrozumiałości, ale jednocześnie jesteśmy przekonani, że nowa wersja pilkanozna.pl – rzecz jasna w pełni kompatybilna z mobilnym urządzeniami – będzie zdecydowanie bardziej przyjazna dla użytkowników, niż wersja poprzednia.

W najbliższych dniach na tych łamach pojawiać się będzie dużo autorskich treści tworzonych przez dziennikarzy „PN”. Przede wszystkim zajrzymy do Niemiec, by przybliżyć Wam atmosferę Euro, zresztą temat finałów mistrzostw Starego Kontynentu, a co się z tym wiąże reprezentacji Polski, będzie przewodni. Ale w żadnym wypadku nie zapomnimy o Ekstraklasie czy ligach zagranicznych.

Zachęcamy do zaglądania do materiałów oznaczonych naszym „Plusem”. Nie każdy zapewne kojarzy, ale gdy w latach dziewięćdziesiątych debiutował miesięcznik „Piłka Nożna Plus”, na jego okładce widniał dokładnie ten sam znak. Ma więc „Plus” pewną symbolikę, nawiązuje do tradycji naszego wydawnictwa. A mowa o wielu latach obecności na rynku prasy – „Piłka Nożna” niedawno świętowała 68. urodziny. Jesteśmy ważną częścią rynku polskiej prasy sportowej, mamy swoją historię. Spróbujemy napisać nową.

guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Paweł
Paweł
14 czerwca, 2024 15:21

Bardzo udane odświeżenie szaty graficznej strony :). Życzę powodzenia w dalszym rozwoju i pozdrawiam całą redakcję Piłki Nożnej!

Piotr
Piotr
14 czerwca, 2024 20:27

Strona wygląda teraz super, świetna robota Panowie, oby tak dalej!
Idealnie jakbyście jeszcze umożliwili zakup tygodnika w wersji cyfrowej, bo do Biedronki albo Lidla nie jest mi po drodze.
Natomiast do Dino już tak! Być może tam też zawitacie 🙂

Bartek
Bartek
15 czerwca, 2024 09:54

mam nadzieję, że tabele z punktacją ligową będą nadal tak samo, że będzie można zobaczyć tabele kolejka po kolejce

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 28/2024

Nr 28/2024