Przejdź do treści
Nico Williams (Spain) gestikuliert, gestik waehrend des Viertelfinales der UEFA EURO 2024 zwischen Spanien und Deutschland, Arena Stuttgart am 05. July 2024 in Stuttgart, Deutschland. (Foto von Harry Langer/DeFodi Images)     

Nico Williams (Spain) gestures during the UEFA EURO 2024 - Quarter-final match between Spain and Germany at Arena Stuttgart on July 5, 2024 in Stuttgart, Germany. (Photo by Harry Langer/DeFodi Images)  
PILKA NOZNA EURO MISTRZOSTWA EUROPY NIEMCY - HISZPANIA
FOT. DEFODI IMAGES/newspix.pl / 400mm.pl
POLAND ONLY!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Ligi w Europie Premier League

Nico Williams w Premier League? Gwiazda Euro 2024 może zmienić klub

Nico Williams to jedna z najmocniej wyróżniających się postaci trwającego Euro 2024. Młody Hiszpan najpewniej zmieni klub tego lata, głównym faworytem jest czołowy zespół Premier League!

Maciej Łanczkowski

FOT. DEFODI / 400MM

Nico Williams błyszczy w reprezentacji Hiszpanii. Zawodnik Athletiku Bilbao zbiera bardzo wysokie oceny za występy na niemieckim turnieju i między innymi dzięki jego grze Hiszpania ma awans do półfinału mistrzostw.

Euro jest świetnym oknem wystawowym, dlatego przyszłość Williamsa stoi pod znakiem zapytania. Obecnie jest piłkarzem Athletiku Bilbao i w jego kontrakcie zapisano klauzulę wykupu, która przy panujących realiach nie jest wysoka. Potencjalny kupiec musi wyłożyć na stół 58 milionów euro, a wtedy baskijski klub nie ma prawa głosu.

Williams był często łączony z Barceloną. Zarówno zawodnik jak i Katalończycy chcą tego ruchu, ale Barcy w tym momencie nie stać na taką transakcję. Według El Nacional, faworytem w wyścigu o piłkarza jest aktualnie Liverpool.

Arne Slot bardzo chciałby młodego Hiszpana w swojej drużynie i rzekomo The Reds pracują już nad przenosinami 21-latka na Anfield Road.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 30/2024

Nr 30/2024