Mohamed Salah z mocnym oświadczeniem! „Nie na to zasługują kibice”
Mohamed Salah z bardzo dosadnym wpisem po kolejnej przegranej Liverpoolu. Egipcjanin nie gryzł się w język.
The Reds przegrali wczoraj 2:4 z Aston Villą i znów ich gra pozostawiała wiele do życzenia. Mohamed Salah odchodzi z klubu po tym sezonie, ale na kilka tygodni przed końcem kontraktu, postanowił opublikować mocny wpis odnośnie do obecnej sytuacji The Reds, którzy są w wielkim dołku od początku tej kampanii.
– Widziałem, jak ten klub przeszedł od wątpiących do wierzących, a od wierzących do mistrzów. To wymagało ciężkiej pracy i zawsze robiłem wszystko, co w mojej mocy, aby pomóc. Nic nie napawa mnie większą dumą.
Kolejna porażka była bardzo bolesna. Nie na to zasługują kibice. Chcę zobaczyć, jak Liverpool wraca do bycia zespołem w stylu heavy metal, którego boją się przeciwnicy, i wraca do bycia drużyną, która zdobywa trofea.
Zwyciężanie od czasu do czasu to nie jest coś, o co chodzi Liverpoolowi. Każdy czasami wygrywa. Liverpool zawsze będzie klubem, który wiele dla mnie i mojej rodziny znaczy. Chcę zobaczyć, jak odnosi sukcesy jeszcze długo po tym, jak odejdę. Awans do Ligi Mistrzów to absolutne minimum i zrobię wszystko, by to zapewnić – napisał Salah.
I have witnessed this club go from doubters to believers, and from believers to champions. It took hard work and I always did everything I could to help the club get there. Nothing makes me prouder than that.
Ostatnie doniesienia sugerują, że trener Arne Slot nie zostanie zwolniony przez władze klubu z czerwonej części miasta Beatlesów. Holenderski szkoleniowiec zmaga się jednak z wielką krytyką fanów, którzy domagają się jego zwolnienia z funkcji menedżera ekipy wciąż panujących mistrzów angielskiej Premier League.