Przejdź do treści
(Credit Image: © Marco Alpozzi/LaPresse via ZUMA Press)
LIGA WLOSKA PILKA NOZNA SEZON 2023/2024
FOT. ZUMA/newspix.pl / 400mm.pl
POLAND ONLY!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Ligi w Europie Serie A

Milik zmieni klub i pozostanie w Serie A? Beniaminek chce jego przenosin!

Przyszłość Arkadiusza Milika wciąż stoi pod znakiem zapytania, choć sam zawodnik deklarował, że chce zostać w Juventusie na kolejny sezon. Jeden z włoskich klubów jest zainteresowany jego transferem.

Maciej Łanczkowski

Wciąż nie wiadomo, jak wygląda przyszłość Arka Milika. Zawodnik reprezentacji Polski ma ważny kontrakt z Juve, chce zostać w Turynie, ale nie wiadomo, jakie plany wobec niego ma klub z Piemontu. Ostatnio w mediach gruchnęła informacja o odejściu Moise Kane’a, dzięki czemu notowania Milika w Juve wyraźnie wzrastają.

Jeżeli Juve zdecyduje się na sprzedaż Milika, nie będzie z tym żadnych problemów ze względu na duże zainteresowanie. Jak podaje La Gazzetta di Parma, zespół Parmy chce sprowadzić napastnika reprezentacji Polski. Legendarny, włoski klub powrócił do Serie A i szykuje kadrę na mecze we włoskiej elicie. Pada również konkretna kwota, za jaką Parma chce wykupić go z Juve. To osiem milionów euro.

Milik aktualnie przechodzi rehabilitację po kontuzji kolana, ale już w lipcu powinien być gotowy do pełnych treningów. Jego umowa z Juve jest ważna do czerwca 2026 roku.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024