Media: Legia znalazła następcę Elitima? Doświadczony pomocnik na radarze
Wojskowi znaleźli nowego pomocnika. Nowym piłkarzem Legii może zostać Lukas Grgić z Rapidu Wiedeń.
Legia zakończyła ostatecznie sezon na szóstej pozycji, co jeszcze zimą każdy kibic z Warszawy brałby w ciemno. Dopiero gol Marcela Wędrychowskiego w ostatniej minucie starcia Pogoni z GKS-em zabrał marzenia Wojskowych o miejscu w europejskich pucharach.
TO ON ZASTĄPI ELITIMA?
W ostatnich tygodniach ligi władze klubu pracowały już nad wzmocnieniami na kolejny sezon. Legioniści pozyskali już oficjalnie Ivana Brkicia, a niebawem do klubu mają dołączyć także Łukasz Zjawiński oraz Zoran Arsenić.
Z uwagi na odejście Juergena Elitima również na tę pozycję Legia musiała poszukać następcy. Zdaniem Łukasza Olkowicza z „Przeglądu Sportowego Onet” Wojskowi chcą zakontraktować Lukasa Grgicia z Rapidu Wiedeń.
30-letni Austriak od lipca będzie wolnym zawodnikiem, a właśnie takich zawodników obecnie szuka Legia. Pomocnik w stolicy swojego kraju rozegrał łącznie 95 spotkań, strzelając w tym czasie trzy gole. Do swojego dorobku dołożył pięć asyst.
mega