Media: Lech Poznań chce byłego gracza z Ekstraklasy!
Lech Poznań szykuje kadrę na zbliżającą się Ekstraklasę oraz walkę o puchary. Kolejorz może sięgnąć po zawodnika doskonale znanego w realiach naszej piłki.
Póki co Lech Poznań sprowadził dwóch zawodników – Terry’ego Yegbe oraz Mateusza Lisa. Wykupiono także Luisa Palmę za rekordowe pieniądze z Celtiku Glasgow. To oczywiście nie koniec zakupów przy Bułgarskiej w Poznaniu. Według medialnych informacji, z Lechem łączony jest były gracz Rakowa.
Mowa tu konkretnie o Gustavie Berggrenie. Szwed w latach 2022-2025 grał w Rakowie Częstochowa i w barwach Medalików zdobywał tytuł mistrzowski. Rok temu odszedł do MLS i zasilił RB New York, a Raków zainkasował blisko dwa miliony euro.
Piotr Koźmiński z Goal.pl przekazuje, że Kolejorz chce sprowadzić Szweda. Co ważne, najbardziej prawdopodobnym wariantem jeśli chodzi o jego przejście do Lecha to wypożyczenie.
Berggren ma umowę ważną do czerwca 2028 roku z opcją przedłużenia o kolejny rok. W ostatnim sezonie MLS zagrał 10 meczów. (MŁ)
Zmiana godziny meczu o Superpuchar. PZPN wydał oświadczenie
Przed startem nowego sezonu na polskich boiskach mistrz Polski i zdobywca Pucharu zagrają o Superpuchar Polski. Nastąpiła drobna zmiana w kontekście pory rozegrania tego spotkania.