Media: Flick podjął decyzję ws. Szczęsnego na kolejny sezon!
Media w Hiszpanii podają, że Hansi Flick dokonał już wyboru bramkarzy na kolejny sezon w FC Barcelonie. Jaką decyzję podjął w związku z Wojciechem Szczęsnym?
Wojciech Szczęsny jest obecnie pierwszym bramkarzem FC Barcelony. W kadrze znajduje się także Iñaki Peña, który początkowo pełnił rolę podstawowego golkipera, lecz stracił miejsce na rzecz Polaka. Tymczasem Marc-André ter Stegen wznowił treningi i jeszcze w tym sezonie powinien otrzymać zgodę na powrót do gry.
Według katalońskiego dziennika Sport, Hansi Flick podjął już decyzję dotyczącą obsady bramki na kolejny sezon. Szczęsny znajduje się w jego planach, a jego obecny kontrakt obowiązuje do czerwca 2025 roku. Niemiecki szkoleniowiec zasugerował władzom klubu przedłużenie umowy Polaka o kolejny rok.
Flick chce również zatrzymać ter Stegena, który ma rywalizować ze Szczęsnym o miano pierwszego bramkarza. Jeśli Polak zdecyduje się pozostać w Barcelonie, trener zamierza zrezygnować z Iñakiego Peny.(MŁ)
Źródło: Sport.es
1 Komentarz
najstarszy
najnowszyoceniany
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Robert
25 lutego, 2025 11:09
Szczęsny przeżywa drugą młodość w Barcelonie. Niech zostanie i dłużej, zasługuje
Media: Ter Stegen uda się na kolejne wypożyczenie! Utytułowany klub ściąga Niemca
34-latek ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w katalońskiej Gironie. Teraz wraz z jej trenerem uda się do Ajaxu Amsterdam w ramach kolejnego transferu czasowego.
Real postawi ultimatum klubowi Serie A! W przeciwnym wypadku talent wróci do Madrytu
Zanosi się na to, że do Realu Madryt po 2 latach wróci młoda gwiazda, uczestnik tegorocznych mistrzostw świata. Jego obecny pracodawca będzie miał jednak możliwość wykupienia go.
Atletico wyceniło Alvareza. FC Barcelona musi wydać fortunę na piłkarza!
Julian Alvarez po ostatnim meczu Argentyny oznajmił, że jego celem jest transfer do innego klubu. Atletico nie chce go sprzedawać, tym bardziej do FC Barcelony. Kwota wykupu jest kosmiczna.
Szczęsny przeżywa drugą młodość w Barcelonie. Niech zostanie i dłużej, zasługuje