Media: Czystki w Cracovii! Kilku piłkarzy opuści klub
Sezon niemal zakończony spadkiem na szczęście dla kibiców Cracovii dobiegł końca. Choć po przyjściu Bartosza Grzelaka Pasy tylko remisowały, ostatecznie wystarczyło to do uratowania Ekstraklasy.
Wszystko wskazuje na to, że pod Wawelem nie będzie nudy w letnim oknie transferowym. Cracovia po słabym sezonie będzie teraz wietrzyć szatnię i budować drużynę na nowe rozgrywki, które wystartują w połowie lipca.
DUŻE ZMIANY W CRACOVII
Zdaniem Krzysztofa Kawy z „Przeglądu Sportowego Onet” z klubem na pewno pożegna się Gabriel Charpentier, który z pewnością umiejętności ma nieprzeciętne, ale dział medyczny nie wyraził zgody na jego pozostanie i to miało kluczowe znaczenie. Pasy będą chciały również sprzedać Jeana Batouma.
To jednak nie jest koniec. Do swoich macierzystych klubów powrócą Bosko Sutalo oraz Pau Sans. Niemalże na pewno w Krakowie nie liczą także już na Beno Selana. Złą informacją dla fanów Cracovii może być również fakt, że władze są gotowi na sprzedaż swoich najważniejszych graczy. Wyłącznie za dobre pieniądze może odejść Oskar Wójcik, Ajdin Hasić, a także Mauro Perković. Z kolei na nową umowę w Cracovii może liczyć Kamil Glik.