Przejdź do treści
Kylian Mbappé (France) Schaut waehrend des Spiels der UEFA EURO 2024 - Gruppe D zwischen Niederlande und Frankreich, Stadion Leipzig am 21. June 2024 in Leipzig, Deutschland. (Foto von Harry Langer/DeFodi Images)     

Kylian Mbappé (France) Looks on during the UEFA EURO 2024 - Group D match between Netherlands and France at Leipzig Stadium on June 21, 2024 in Leipzig, Germany. (Photo by Harry Langer/DeFodi Images)  
UEFA EURO NIEMCY 2024
ME MISTRZOSTWA EUROPY W PILCE NOZNEJ PILKA NOZNA
HOLANDIA v FRANCJA
FOT. DEFODI IMAGES/newspix.pl / 400mm.pl

POLAND ONLY !!!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Euro 2024

Mbappe zagra z Polską? L`Equipe nie ma wątpliwości

Ze względu na kontuzję nosa, Kylian Mbappe ostatecznie nie wystąpił w spotkaniu 2. kolejki EURO 2024 w grupie C z Holandią. Zdaniem "L`Equipe" francuski napastnik będzie jednak już gotowy do gry z Polską.

Maciej Kanczak

DEFODI IMAGES/400 MM

Nowy gracz Realu Madryt złamał nos w potyczce z Austrią, w starciu z obrońcą Kevinem Danso. Choć pierwotnie zanosiło się, że to dla niego oznaczać pożegnanie z EURO 2024, stosunkowo szybko wrócił do treningów. Aktualnie, mistrz świata 2018 jest na etapie oswajania się z grą w specjalnej masce, stąd też nie wystąpił w meczu z Holandią. „L`Equipe” jest jednak przekonane, że już z Polską, Mbappe będzie w 100% gotowy do gry.

  • – Dzisiaj ryzyko jego występu był zbyt duże, ma mało czasu na przygotowanie się do nowych okoliczności. Za cztery dni powinno być lepiej, ale przygotowujemy się do tego krok po kroku – przyznał selekcjoner Trójkolorowych, Didier Deschamps na konferencji prasowej po potyczce z Holandią.
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024