Manchester City sięgnie po reprezentanta Argentyny?
Angielska prasa rozpisuje się o planach transferowych Manchesteru City, który wciąż szuka wzmocnień przed startem nowego sezonu.
Menedżer The Citizens zamierza złożyć ofertę Realowi Madryt i wykupić argentyńskiego skrzydłowego, Angela Di Marię, który może otrzymać zielone światło w poszukiwaniu nowego pracodawcy. Na Santiago Bernabeu umiejętności reprezentanta Albicelestes cenione są bardzo wysoko, jednak niedawne wypowiedzi Di Marii dotyczące podwyższenia zarobków zdenerwowały włodarzy Los Blancos oraz trenera Jose Mourinho.
Ponoć Portugalczyk po sprowadzeniu do Madrytu Fabio Coentrao byłby skłonny za odpowiednio wysoką cenę sprzedać Di Marię, a uzyskaną w ten sposób gotówkę zainwestować w napastnika. Dziennikarze na Wyspach są przekonani, że Manchester City w najbliższym czasie złoży oficjalną propozycję zakupu Di Marii, a Real taką ofertę z całą pewnością dokładnie przeanalizuje.
Media: Ter Stegen uda się na kolejne wypożyczenie! Utytułowany klub ściąga Niemca
34-latek ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w katalońskiej Gironie. Teraz wraz z jej trenerem uda się do Ajaxu Amsterdam w ramach kolejnego transferu czasowego.
Real postawi ultimatum klubowi Serie A! W przeciwnym wypadku talent wróci do Madrytu
Zanosi się na to, że do Realu Madryt po 2 latach wróci młoda gwiazda, uczestnik tegorocznych mistrzostw świata. Jego obecny pracodawca będzie miał jednak możliwość wykupienia go.
Atletico wyceniło Alvareza. FC Barcelona musi wydać fortunę na piłkarza!
Julian Alvarez po ostatnim meczu Argentyny oznajmił, że jego celem jest transfer do innego klubu. Atletico nie chce go sprzedawać, tym bardziej do FC Barcelony. Kwota wykupu jest kosmiczna.