Łukasz Tomczyk wraca do pracy trenera! Przejmie ten klub
Łukasz Tomczyk powraca na ławkę trenerską! Jest o krok od przejęcia nowego klubu.
Tak przynajmniej twierdzi Tomasz Włodarczyk. Dziennikarz portalu Meczyki.pl poinformował, że Tomczyk ma niebawem przejąć stery drużyny Odry Opole, która aktualnie na co dzień występuje w rozgrywkach Betclic 1. Ligi.
Były szkoleniowiec Rakowa Częstochowa jest priorytetem włodarzy klubu ze stolicy województwa opolskiego, który poszukuje nowego trenera. Aktualnie Tomczyk jest ich niekwestionowanym numerem jeden na liście życzeń.
Obecnie dopinane są ostatnie szczegóły przed finalnym dopięciem przeprowadzki Tomczyka do klubu z zaplecza polskiej Ekstraklasy. Niebawem można spodziewać się już oficjalnego komunikatu właśnie w tej sprawie.
Przypomnijmy, że Tomczyk pod koniec ubiegłego roku zastąpił Marka Papszuna w strukturach ekipy Medalików. Został jednak niespodziewanie zwolniony po przegranym finale Pucharu Polski z Górnikiem Zabrze na PGE Narodowym.
OFICJALNIE! Wiadomo, kiedy i gdzie odbędzie się Superpuchar Polski!
Mecz o Superpuchar Polski jest tradycyjnym rozpoczęciem sezonu w polskim futbolu klubowym. Mimo wcześniej perturbacji, podano oficjalne szczegóły rozegrania meczu.
Lech sprowadzi gracza z Ligue 1! To będzie drugi najdroższy transfer w historii klubu
Mistrz Polski kontynuuje ofensywę transferową. Wszystko wygląda na to, że w przyszłym sezonie Ekstraklasy zobaczymy stopera z przeszłością w lidze francuskiej. Sprawdź, o kim mowa!