Najnowsze
Jak on to zrobił! Kosmiczne wybicie z linii bramkowej na MŚ [WIDEO]
Mistrzostwa Świata 2026
Główny gospodarz zaczyna mundial! USA – Paragwaj [RELACJA NA ŻYWO]
Mistrzostwa Świata 2026
Dzieje się! Lewandowski udaje się na negocjacje do nowego klubu!
Reprezentacja Polski
Kibice tego kraju nie będą na MŚ! Oficjalnie
Mistrzostwa Świata 2026
Czy Augustaniak nie powinien wylecieć z boiska ? I czy był faul za który Żelizko musiał opuścić boisko ? Dwie sytuacje baaaardzo kontrowersyjne które ustawiły ten mecz. Czy „ktoś” w centrali nie pcha na siłę Legii do pucharów ???
Faul był złośliwy i niesportowy, ja bym Augustyniaka wyrzucił, szczególnie że go nie lubię. Ale niestety przepisy są takie, że „tylko” niesportowy faul taktyczny i sędziowie dają żółtka za takie. Lechia przegrała na własne życzenie, trzeba było przetrzymać piłkę, poleżeć, porobić auty, zmiany itp. a tymczasem wjechała im klasyczna Legia z bramką w 93 minucie.
A oglądałeś Ekstraklasa+. No to mam nadzieję że już ci utkali twarz.
Paradoksalnie Legii nie opłacało się to zwycięstwo, w pucharach i tak nie zagrają, a w przyszłym sezonie Widzew będzie od nich mocniejszy. Dla ligi to dobra wiadomości, będzie ciekawsza
„prawdziwy” kibic