Przejdź do treści
KOSSEN  23.06.2024
ZGRUPOWANIE LEGII W AUSTRII. FOOTBALL CAMP IN AUSTRIA
GONCALO FEIO
FOT. MARCIN SZYMCZYK/400mm.pl

Polska Ekstraklasa

Legia będzie pracowała nad drugim systemem. Tajemnicze słowa Goncalo Feio

Legia Warszawa porażką 0:1 z Pafos zakończyła obóz przygotowawczy w Austrii. Wojskowi jutro wrócą do Polski i dalej będą pracować nad formą na swoich obiektach treningowych. Stołeczny zespół będzie trenował drugi system.

Paweł Gołaszewski

fot. marcin szymczyk/400mm.pl

Od przyjścia Goncalo Feio do Legii, warszawska drużyna cały czas gra w ustawieniu 1-3-5-2. Trener jednak wielokrotnie podkreślał, że chce, aby jego zawodnicy byli gotowi do różnych wariantów.

W Austrii wszystkie sparingi legioniści rozgrywali w tym samym systemie. To ma się jednak zmienić po powrocie do Polski. – Nigdy nie ukrywałem tego, że chcę mieć dwa ustawienia, aby być gotowym na różne scenariusze. Teraz, po powrocie do Polski, będziemy chcieli popracować nad drugim systemem. Ostatnie dwa tygodnie przed startem sezonu będą przygotowaniami do pierwszych meczów oficjalnych – stwierdził Feio.

Jaki to będzie system? – Nie mogę odpowiedzieć na to pytanie – powiedział tajemniczo Portugalczyk.

Legia jutro wróci do Polski i będzie kontynuowała przygotowania na swoich obiektach. W najbliższą sobotę warszawianie rozegrają dwa mecze towarzyskie w Legia Training Center. Rywalami stołecznej ekipy będą Lechia Gdańsk oraz Jagiellonia Białystok. Pierwsze oficjalne spotkanie legioniści rozegrają 20 lipca przy Łazienkowskiej w PKO Bank Polski Ekstraklasie przeciwko Zagłębiu Lubin. 25 lipca Legia rozpocznie natomiast eliminacje Ligi Konferencji.

guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Klmns
Klmns
1 lipca, 2024 11:29

Paweł kiedy Poznań vs Warszawa? Nie mogę się doczekać jazdy po Lechu za chociażby wejściówki na sparing z Dundee XD
A najbardziej interesuje mnie czy Kramer i Rosołek odejdą

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024