Przejdź do treści
Rotterdam, Niederlande, 19.01.2024: Lazaros Lamprou (Excelsior Rotterdam) in Aktion, kontrolliert den Ball waehrend des Spiels der  Eredivisie zwischen Excelsior vs SC Heerenveen im van Dongen en de Roo stadium am 19. January 2024 in Rotterdam, Niederlande. (Foto von NESimages/Herman Dingler/DeFodi Images)

Rotterdam, Netherlands, 19.01.2024: Lazaros Lamprou (Excelsior Rotterdam) Controls the ball during the Eredivisie match between Excelsior vs SC Heerenveen at the van Dongen en de Roo stadium on January 19, 2024 in Rotterdam, Netherlands. (Photo by NESimages/Herman Dingler/DeFodi Images)  
LIGA HOLENDERSKA PILKA NOZNA SEZON 2023/2024

FOT.DEFODI IMAGES/newspix.pl / 400mm.pl
POLAND ONLY!

---
newspix.pl / 400mm.pl

Polska Ekstraklasa

Lamprou nowym graczem Rakowa

Raków Częstochowa ogłosił transfer kolejnego piłkarza. Tym razem jest nim napastnik Lazaros Lamprou.

Maciej Kanczak

FOT. DEFODI IMAGES/400 MM

Priorytetem Medalików w tegorocznym letnim oknie transferowym jest zakup napastnika. Władze Rakowa są już po słowie z Patrykiem Makuchem z Cracovii (przechodzi testy medyczne), ale nie zamierzają na tym poprzestać. Stąd też transfer kolejnego atakującego.

Jest nim 26-letni Lazaros Lamprou, o którego przyjściu mówiło się już od dłuższego czasu. Były reprezentant greckiej młodzieżówki, w poprzednim sezonie reprezentował barwy Excelsioru Rotterdam, dla którego w 35 meczach we wszystkich rozgrywkach, strzelił 8 goli i zaliczył 10 asyst. Po spadku klubu z Rotterdamu z Eredivisie nie przedłużył kontraktu, więc do Rakowa przeszedł za darmo.

  • Co ciekawe jednak, choć w Holandii Lamprou grywał zarówno na prawym, jak i na lewym skrzydle, to w Rakowie, jak zapowiedział dyrektor sportowy, Samuel Cardenas, ma występować jako „10” – Lazaros łączy dynamikę i szybkość z dobrym wyszkoleniem technicznym, kreatywnością i głodem bramek – przyznał w rozmowie z klubowymi mediami. Grek podpisał umowę do 2027 r.
guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024