Przejdź do treści
May 26, 2024, Sevilla, Sevilla, SPAIN: Sergio Ramos of Sevilla FC protests during the Spanish league, LaLiga EA Sports, football match played between Sevilla FC and  FC Barcelona at Ramon Sanchez-Pizjuan stadium on May 26, 2024, in Sevilla, Spain. (Credit Image: © Joaquin Corchero/AFP7 via ZUMA Press Wire) 
LIGA HISZPANSKA PILKA NOZNA SEZON 2023/2024
FOT. ZUMA/newspix.pl / 400mm.pl

POLAND ONLY !!!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Ligi w Europie La Liga

Krótka przygoda Ramosa z Sevillą

Sergio Ramos odchodzi z Sevilli. Doświadczony hiszpański obrońca nie zdecydował się na dalsze występy w macierzystym klubie.

Kamil Sulej

fot. ZUMA/newspix.pl / 400mm.pl

Latem zeszłego roku Sergio Ramos wrócił do klub ze stolicy Andaluzji po blisko 20 latach gry w klubach ze ścisłego europejskiego topu. W Realu Madryt wygrał wszystko co było do wygrania, a w Paris Saint-Germain dobrze zarobił.

Gdy Ramos przyjeżdżał na stadion Sevilli wraz z Realem nie cieszył się przychylnością publiki. Pomimo tego zdecydował się wrócić do macierzystego klubu przed sezonem 2023-24.

Ramos rozegrał 28 spotkań i strzelił trzy bramki. Sevilla regularnie zawodziła, ale on przeważnie grał na dobrym poziomie. Po zakończeniu sezonu umowa byłego reprezentanta Hiszpanii wygasła. Ramos jest wolnym zawodnikiem.

Ramos jest wyceniany wg Transfermarktu na 2,5 miliona euro.

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024