Kontuzja zawodnika Widzewa Łódź! Nie zagra przed 9 miesięcy
Bardzo złe wieści dla sympatyków Widzewa Łódź! Jeden z ich zawodników wypada z gry na dłuższy czas.
Klub ze stolicy województwa łódzkiego przygotowuje się do walki o utrzymanie w Ekstraklasie na kolejny sezon. Przed nimi decydujące starcia w tym wyścigu.
Widzew oficjalnie poinformował, że udziału w tych meczach na pewno nie weźmie Szymon Czyż. Zawodnik łódzkiej ekipy nabawil się bardzo poważnego urazu, który wykluczy go z gry na najbliższe 9 miesięcy.
– Szymon Czyż w najbliższym czasie przejdzie operację kontuzjowanego kolana. Przerwa w grze potrwa około dziewięciu miesięcy.Na prośbę piłkarza początkowo wdrożono leczenie zachowawcze.
Po tygodniach ciężkiej pracy pomocnik odbył dwa pełne mikrocykle z drużyną, jednak towarzyszący mu ból doprowadził do podjęcia decyzji o interwencji chirurgicznej – czytamy w komunikacie zamieszczonym w mediach społecznościowych Widzewa.
Szymon Czyż w najbliższym czasie przejdzie operację kontuzjowanego kolana. Przerwa w grze potrwa około dziewięciu miesięcy.
Na prośbę piłkarza początkowo wdrożono leczenie zachowawcze. Po tygodniach ciężkiej pracy pomocnik odbył dwa pełne mikrocykle z drużyną, jednak… pic.twitter.com/LqFCUctKHN
Papszun jasno o sytuacji Legii. „Potrzebujemy wzmocnień”
Szkoleniowiec warszawskiej Legii jest świadom, że zespół potrzebuje nowych zawodników. Marek Papszun na spotkaniu z mediami bił na alarm, twierdząc, że transfery na kolejny sezon są niezbędne.
Media: Bereszyński zbliża się do Ekstraklasy! Negocjacje już trwają!
Bartosz Bereszyński lada dzień stanie się wolnym zawodnikiem. Niewykluczone, że wróci do Ekstraklasy. Jeden z rodzimych klubów już podjął z nim rozmowy!