Wiosną, Koronę Kielce czeka ciężka walka o utrzymanie w PKO BP Ekstraklasie. Żółto-czerwoni nie próżnują więc w zimowym oknie transferowym. Właśnie pozyskali trzeciego zawodnika.
Najnowszym nabytkiem kieleckiego klubu jest ofensywny pomocnik, Danny Trejo. 25-letni Amerykanin przybył z Phoenix Rising FC. W 2023 r. ze swoim zespołem rywalizował w rozgrywkach USCL (zaplecze MLS). W sezonie zasadniczym rozegrał 33 mecze, w których strzelił 17 goli i zaliczył 8 asyst. Z kolei w fazie play-off wystąpił w czterech spotkaniach, w których zdobył dwie bramki i zanotował jedno decydujące podanie. Trejo podpisał z klubem z Suzuki Arena kontrakt do 30 czerwca 2026.
To już trzeci transfer koroniarzy tej zimy. Wcześniej do Kielc trafili Mariusz Fornalczyk z Pogoni Szczecin, a także Marcel Pięczek z Puszczy Niepołomice.
Znad morza do Szczecina? Kapitan Lechii chce odejść!
Pogoń Szczecin zainteresowała się Rifetem Kapiciem z Lechii Gdańsk. Zdaniem szczecińskich mediów Bośniacki pomocnik podobno sam również chciałby zasilić ekipę Portowców.
Duża konkurencja, wysoka kwota, pucharowa weryfikacja. Dlaczego Lech zainwestował w Yegbe?
Poznański Lech sfinalizował trzy z pięciu przewidzianych na lato transferów do klubu. Po bramkarzu oraz skrzydłowym szeregi mistrza Polski zasilił środkowy defensor. Z jakich powodów Kolejorz zdecydował się właśnie na Terry’ego Yegbe?
Talent mistrza Polski uda się na wypożyczenie! Trafi na zaplecze Ekstraklasy
19-letni pomocnik opuści szeregi Lecha Poznań. Młodzieżowy reprezentant Polski po raz trzeci zostanie wypożyczony na pierwszoligowe boiska. Sprawdź, o kim mowa!
Lech Poznań ściągnął zawodnika z Ligue 1! Kilka milionów euro wydanych na reprezentanta kraju
Lech Poznań oficjalnie zaprezentował nowego zawodnika. Według doniesień medialnych, przychodzący z 3 miliony euro na Bułgarską obrońca to drugi najdroższy przychodzący transfer w historii klubu.