Kolejny klub Ekstraklasy zmienia trenera! „To był mój ostatni mecz”
Ostatnia kolejka Ekstraklasy wyłoniła trzeciego spadkowicza tego sezonu. Finalnie posadą za spadek zapłacił trener tego zespołu.
Konkretnie chodzi o Johna Carvera z Lechii Gdańsk. Klub z Pomorza przegrał 2:3 z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza i nie zdołał wyskoczyć ze strefy spadkowej w ostatniej serii gier. Dublet Tomasa Bobcka nie wystarczył do zdobycia chociażby punktu.
Na konferencji prasowej po tym spotkaniu angielski szkoleniowiec potwierdził, że właśnie rozstaje się ze swoim aktualnym pracodawcą. W jego kontrakcie zawarta była klauzula przerwania umowy w przypadku, gdy Lechia spadnie do Betclic 1. Ligi.
– Mój kontrakt jest tak skonstruowany, że przestaje mieć ważność po spadku z Ekstraklasy. To był mój ostatni mecz w roli trenera Lechii Gdańsk – powiedział Carver.
John Carver: Mój kontrakt jest tak skonstruowany, że przestaje mieć ważność po spadku z Ekstraklasy. To był mój ostatni mecz w roli trenera Lechii Gdańsk.
Trener Szymon Grabowski …