Przejdź do treści
Scott McTominay (Scotland) gestikuliert und wirkt enttaeuscht, UEFA EURO 2024 - Group A, Scotland vs Hungary, Arena Stuttgart am 23. June 2024 in Stuttgart, Deutschland. (Foto von Silas Schueller/DeFodi Images)

Scott McTominay (Scotland) gestures and looks dejected, UEFA EURO 2024 - Group A, Scotland vs Hungary, Arena Stuttgart on June 23, 2024 in Stuttgart, Germany. (Photo by Silas Schueller/DeFodi Images)  
UEFA EURO NIEMCY 2024
ME MISTRZOSTWA EUROPY W PILCE NOZNEJ PILKA NOZNA
SZKOCJA v WEGRY
FOT. DEFODI IMAGES/newspix.pl / 400mm.pl

POLAND ONLY !!!
---
newspix.pl / 400mm.pl

Euro 2024

Gol w ostatniej akcji meczu wyrzuca Szkocję z Euro!

Kiedy wydawało się, że Szkoci dowiozą remis i 3. miejsce w grupie, wydarzyło się coś niesamowitego. Csoboth zdobył gola w doliczonym czasie gry.

Dominik Wasilewski

Mecz został przysłonięty dramatyczną sytuacją, w której trzech zawodników zderzyło się w powietrznym starciu. Najgorzej ucierpiał Barnabas Varga, który był opatrywany za parawanem. Po kilku minutach został zniesiony na noszach z boiska.

Oba zespoły przed rozpoczęciem wciąż miały szansę na awans. Mecz był niezwykle zacięty i mógł się rozstrzygnąć na korzyść każdej z drużyn, jednak ostatecznie górą byli Węgrzy. Kontrę perfekcyjnie wykończył Kevin Csoboth, a kibice wpadli w euforię. Szkoci nie zdołali się podnieść i kończą zmagania grupowe na ostatnim miejscu.

1. Niemcy 2. Szwajcaria 3. Węgry 4. Szkocja

guest
0 komentarzy
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze

Najnowsze wydanie tygodnika PN

Nr 29/2024

Nr 29/2024