Kacper Potulski bohaterem hitowego transferu? Gigant płaci 20 milionów euro!
Co za wieści! Kacper Potulski dołączy do potentata czołowej europejskiej ligi?
Dziennikarz Marek Wawrzynowski z serwisu Przegląd Sportowy Onet przekazał, że Potulski przykuł bardzo mocne zainteresowanie przedstawicieli władz Borussii Dortmund. Obóz BVB podjął konkretne kroki mające na celu potencjalny zakup reprezentanta Polski.
Gigant niemieckiej Bundesligi złożył ofertę opiewającą na dokładnie 20 milionów euro. Finalnie ta kwota nie przekonała jednak zarządu FSV Mainz, które nie wyraziło zgody na sprzedaż kadrowicza Biało-Czerwonych.
18-letni środkowy obrońca ma być wyceniany na zdecydowanie większe pieniądze przez klub z Moguncji. Obecnie oczekują oni kolejnych ofert od zainteresowanych zespołów.
Przypomnijmy, że nastoletni stoper został powołany na najbliższe zgrupowanie swojej kadry narodowej przez selekcjonera Jana Urbana. Tym samym ma wielkie szanse na debiut w seniorskiej drużynie Polski.
4 komentarzy
najstarszy
najnowszyoceniany
Wbudowane opinie
Zobacz wszystkie komentarze
Zibi
27 maja, 2026 06:05
Niech chłopak gra i łapie minuty ponieważ w tym wieku jest to najważniejsze żeby nie grzał ławki wjak obecnie w Romie Ziółkowski potem reprezentacja ucieka.
Dokładnie jak Pan pisze. Sezon więcej w słabszej ekipie ale 1 składzie. Oskar Pietuszewski też uważam został bardzo dobrze poprowadzony transferowo do Porto bo gra w 1 składzie ogrywając się w lepszej lidze i europie a za sezon lub dwa na pewno silniejszy klub go wezmie. A Ziółkowskiego szkoda bo też mógłby w słabszej drużynie się najpierw ograć ale to już chyba kwestia właściwego prowadzenia prze managera odpowiedzialnego za transfery.
slaby
27 maja, 2026 13:01
Kolejny transfe i kolejny HIT kurwa. same HITY. Sciek.
Duża kontrowersja w meczu Polek! Biało-Czerwonym niesłusznie anulowano bramkę? [WIDEO]
Reprezentacja Polski kobiet przegrała 0:2 z kadrą Francji w eliminacjach do mistrzostw świata. Biało-Czerwone trafiły do siatki Trójkolorowych, ale gol nie został uznany.
Niech chłopak gra i łapie minuty ponieważ w tym wieku jest to najważniejsze żeby nie grzał ławki wjak obecnie w Romie Ziółkowski potem reprezentacja ucieka.
Dokładnie jak Pan pisze. Sezon więcej w słabszej ekipie ale 1 składzie. Oskar Pietuszewski też uważam został bardzo dobrze poprowadzony transferowo do Porto bo gra w 1 składzie ogrywając się w lepszej lidze i europie a za sezon lub dwa na pewno silniejszy klub go wezmie. A Ziółkowskiego szkoda bo też mógłby w słabszej drużynie się najpierw ograć ale to już chyba kwestia właściwego prowadzenia prze managera odpowiedzialnego za transfery.
Kolejny transfe i kolejny HIT kurwa. same HITY. Sciek.
Poziom intelektualny komentarza adekwatny do nicka.