Najnowsze
Oficjalnie: Michał Karbownik ma nowy klub! Kierunek Turcja
Inne ligi
Oficjalnie: GKS ma nowego bramkarza! Transfer wewnątrz Ekstraklasy potwierdzony
Ekstraklasa
Oficjalnie: Hiszpan na dłużej w Śląsku. Nowy kontrakt wahadłowego
Ekstraklasa
Marek Papszun: Chciałbym, żeby Nsame nadal grał w Legii
Ekstraklasa
Piłka nożna
Publicystyka
Zbigniew Mucha
STANY PODGORĄCZKOWE: Z niskiego C, czyli wierzenia ludowe
Zbigniew Rokita
Zbigniew Rokita: Forza Arktyka! [FELIETON]
Przemysław Pawlak
Lewandowski zatańczył do muzyki Probierza [KOMENTARZ]
Leszek Orłowski
Co mógłbym poradzić? Naprawicie też mentalność, tę boiskową zadziorność. Chyba nasi piłkarze są zbyt inteligentni, ułożeni. A za mało zadziorni. Robert Lewandowski to piłkarz galaktyczny, ale to kiedy opaskę miał Kuba Błaszczykowski mieliśmy prawdziwe jaja. Kiedy podczas meczu coś się działo źle, przegrywaliśmy, to Kuba miał to coś, że ciągnął, podrywał do walki, nigdy się nie poddawał i zarażał tym innych. W tej chwili kiedy przegrywamy, to jedyne czego jeszcze brakuje to położenia się ze łzami na boisku. Tak jest już od wielu lat. Jesteście facetami, miejcie jaja, nawet 3 gole da się odrobić, jak pokazuje historia 2 bramki dla drużyny, która ma jaja to poprostu wyzwanie. Siadamy na przeciwniku i tak ciśnieniu, że się pogubi. Ale co jest u nas? Pamiętacie mecz rozpoczynający eliminacje z Czechami, gdzie na samym początku było już 2-0 dla nich? Ja nie rozumiem, to sport kontaktowy, trzeba mieć trochę charakteru… Chłopaki co z Wami?
Jeszcze jeden problem powinien wyeliminować, a mianowicie tak zwane nórkowanie przy lekkim kontakcie, lub nawet bez. Czasami aż oczy bolą jak nie ktorzy to robią, nie będe wymieniał nazwisk Bo to widać gołym okiem.
To są chłopcy a nie mężczyźni z bliznami.. Sport to walka.