Najnowsze
Holandia uciekła spod topora! Była o krok od kolejnej kompromitacji [WIDEO]
Mistrzostwa Świata 2026
Szokujące zwolnienie z Arsenalu! Nikt się tego nie spodziewał
Premier League
Olise znów trafił! Francja na prowadzeniu w ostatnim teście przed mundialem [WIDEO]
Świat
Tyle zarobią sędziowie na mistrzostwach świata! Spora kwota
Mistrzostwa Świata 2026
Co mógłbym poradzić? Naprawicie też mentalność, tę boiskową zadziorność. Chyba nasi piłkarze są zbyt inteligentni, ułożeni. A za mało zadziorni. Robert Lewandowski to piłkarz galaktyczny, ale to kiedy opaskę miał Kuba Błaszczykowski mieliśmy prawdziwe jaja. Kiedy podczas meczu coś się działo źle, przegrywaliśmy, to Kuba miał to coś, że ciągnął, podrywał do walki, nigdy się nie poddawał i zarażał tym innych. W tej chwili kiedy przegrywamy, to jedyne czego jeszcze brakuje to położenia się ze łzami na boisku. Tak jest już od wielu lat. Jesteście facetami, miejcie jaja, nawet 3 gole da się odrobić, jak pokazuje historia 2 bramki dla drużyny, która ma jaja to poprostu wyzwanie. Siadamy na przeciwniku i tak ciśnieniu, że się pogubi. Ale co jest u nas? Pamiętacie mecz rozpoczynający eliminacje z Czechami, gdzie na samym początku było już 2-0 dla nich? Ja nie rozumiem, to sport kontaktowy, trzeba mieć trochę charakteru… Chłopaki co z Wami?
Jeszcze jeden problem powinien wyeliminować, a mianowicie tak zwane nórkowanie przy lekkim kontakcie, lub nawet bez. Czasami aż oczy bolą jak nie ktorzy to robią, nie będe wymieniał nazwisk Bo to widać gołym okiem.
To są chłopcy a nie mężczyźni z bliznami.. Sport to walka.